O nás

Ponúkame Vám typ kam na dovolenku. Prežitie krásnych príjemných chvíľ v našej romantickej chalupe v pohorí Javorník Horná Maríková časť Usudička, kde preteká Maríkovský potok nazývaný aj Maríkovka. Priemerná nadmorská výška obce je 470 m n. m. Chalupa sa nachádza v krásnom romantickom prostredí v pohorí Javorník, je ideálnym miestom na pobyt pre milovníkov turistiky, lyžovačky pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí potrebujú zrelaxovať svoje telo a dušu. Sme tu takmer na konci sveta. U nás nájdete pokoj a kľud od každodenného zhonu a stresu.
Chalupa je štýlovo zariadená 8 lôžkami a 2 prísteľky.
Letná sezóna ponúka značenú horskú turistiku a cykloturistiku v celom okolí Maríkovskej Doliny, ktorá vedie až na Moravu s možnosťou hubáčenia a zberu liečivých rastlín, ktoré tu majú raj. Žlto značkovaný turistický chodník vedie na vrch Malý Javorník ( 1019,2 m n. m ) v hlavnom hrebeni pohoria.
Zimná sezóna lyžiarske stredisko SKI Ráztoka sa nachádza v časti hrebeňa Malý Javorník, ktorý ponúka umelo zasnežené zjazdovky a nočné lyžovanie. Vlek je dlhý 720 m, detský vlek je dlhý 250 m. Chalupa sa nachádza pri lese a potoku Maríkovka neďaleko od lyžiarského strediska Ráztoka.
Romantická Drevenica Tami Vám ponúka ubytovanie v Hornej Maríkovej v krásnom prírodnom prostredí Javorníkov ubytovanie Javorníky. Tiež si nás môžete pozrieť v sekcii drevenice a chaty na prenájom. Drevenicu si môžete prenajať aj na Silvestra na tomto linku drevenice chaty na Silvestra.